Daňové poradenstvo nielen pre firmy

Daňové poradenstvo nielen pre firmy

Dane

Dane patria k jednej z najdôležitejších sfér, ktorej sa spoločnosť Wellbens venuje na profesionálnej úrovni. Daňový systém je totiž aj pre skúseného podnikateľa často príliš komplikovaný a náročný na štúdium. Z tohoto dôvodu je rozumné zveriť svoje problémy profesionálom z Wellbens. Majte lepší prehľad o svojich povinnostiach a optimalizujte svoje daňové zaťaženie. Ušetrí Vám to zdroje, ktoré môžete použiť na ďalší rozvoj Vášho podnikania.

Vo Wellbens si dobre uvedomujeme, aké zložité je pre podnikateľov chápanie daňového systému. Nepravidelne sa meniace daňové zákony a mnoho odkazov na iné zákony a vyhlášky robia daňové predpisy len ťažko zrozumiteľné.

Okrem optimálneho daňového nastavenia Vám vo Wellbense vieme poradiť pri daňovej kontrole a zabezpečiť Vaše zastupovanie v prípadom spore s finančnou správou Slovenskej republiky. Pri daňovom poradenstve vychádzame vždy z platnej legislatívy ako aj aj z bohatých skúseností, ktoré v tejto oblasti máme.

Viete aké dane ste povinný platiť?  Čo v prípade kúpy alebo predaja nehnuteľnosti alebo umeleckých diel? Ste povinný odviesť dane vždy alebo len v určitých prípadoch?

Na tieto a mnohé ďalšie otázky Vám vieme poskytnúť odborné odpovede, pričom stále stojíme pri Vás. Daň z príjmu fyzických osôb, daň z príjmu právnických osôb, nepriame dane a zamestnanecké otázky patria medzi najčastejšie odvetvia, v ktorých pravidelne radíme našim klientom.

 

  • Právnické osoby – podnikatelia

Pre  firemných zákazníkov poskytuje Wellbens široké spektrum služieb. Od bežného daňového poradenstva pri dani z príjmov právnickej osoby, až po transakčné poradenstvo pri predaji významných aktív firmy. Všetky Vaše daňové otázky radi zanalyzujeme, aby ste sa Vy mohli venovať tomu dôležitému – podnikaniu.

  • Fyzické osoby – športovci a umelci

Pre vysokopríjmové fyzické osoby ako sú umelci a športovci je daňová optimalizácia určite dôležitým aspektom. Optimálne nastavenie daňového zaťaženia Vám umožní lepšie alokovať Vaše zdroje. Extra tréning, regeneračný pobyt vo wellness, sústredenie v zahraničí alebo nákup kvalitnejšieho hudobného nástroja – aj to sú investície, ktoré si naši klienti vďaka optimalizácii môžu konečne dovoliť.

 

Ste firma a hľadáte expertov pre daňové poradenstvo? Alebo ste fyzická osoba, ktorá potrebuje poradiť s majetkovými transakciami alebo inými daňovými povinnosťami? Vo Wellbens Vám radi poskytneme odborné daňové poradenstvo.

V prípade záujmu o daňové poradenstvo nás neváhajte kontaktovať.