Príbeh Wellbens

Wellbens založila skupina skúsených poradcov, ktorí chápu potreby modernej firmy a podnikateľov. Hlavnou snahou je prinášať kvalitné služby, precízne poradenstvo a skutočnú pridanú hodnotu za súčasného využívania najmodernejších technológií. Veríme, že aj Vás osloví Wellbens style – proklientsky, efektívne, precízne a moderne.

Wellbens predstavuje najmä komplexné biznisové riešenie pre podnikateľov, ktorí potrebujú efektívne vyriešiť celú operatívu riadenia firmy na jednom mieste. Wellbens sa postará o všetky aspekty Vášho biznisu – od precízne vedeného účtovníctva a miezd, cez zložité či každodenné daňové, ekonomické a finančné poradenstvo, až po založenie firmy, jej kúpu či predaj. Vám tak zostane viac času na to potrebné – na Váš biznis a spokojný život.

Hlavným podnetom pre založenie Wellbens bola nespokojnosť podnikateľov jednak s prístupom účtovníkov a kvalitou ich poradenstva, ako aj s nedostatkom poskytovaných služieb v segmente ekonomických, finančných a daňových služieb s prepojením na komplexné poradenstvo pri každodenných, ako aj náročnejších otázkach podnikania.

Wellbens rieši tieto problémy prísnymi kritériami pri výbere a vzdelávaní svojich zamestnancov a zabezpečením čo najkomplexnejšej škály služieb pre svojich klientov.

Vo Wellbens preto nájdete nielen pro-klientsky a flexibilný prístup, ale aj komplexnú starostlivosť o klientov – od založenia firmy až po jej predaj či bezproblémovú likvidáciu.

Veríme, že bohatá ponuka našich služieb pod jednou strechou (One Stop Shop model) osloví aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Zistite Viac o tíme Wellbens

Chcete sa dozvedieť viac o službách Wellbens?
Pozrite si cenník a neváhajte nás kontaktovať: