Kontakt

 

Príbeh Wellbens

Wellbens založila skupina skúsených podnikateľov, ktorí chápu potreby modernej firmy. Sami využívajú služby Wellbens, čo umožnuje ich konštanté monitorovanie a zlepšovanie. Veríme, že aj Vás osloví Wellbens style – jednoducho, efektívne a moderne.

Wellbens predstavuje najmä komplexné biznisové riešenie pre podnikateľov, ktorí potrebujú efektívne vyriešiť celú operatívu riadenia firmy na jednom mieste. Wellbens sa postará o všetky aspekty Vášho biznisu – založí Vám firmu, poskytne Vám sídlo, zabezpečí účtovníctvo a daňové poradenstvo ako aj ostatné korporátne služby. Vám tak zostane viac času na to potrebné – biznis.

Hlavným podnetom pre založenie Wellbens bola nespokojnosť podnikateľov jednak s prístupom účtovníkov, jednak s nedostatkom poskytovaných služieb v segmente finančných služieb a poradenstva.

Wellbens rieši tieto problémy prísnymi kritériami pri výbere zamestnancov a zabezpečením širokej škály služieb pre svojich klientov.

Vo Wellbens preto nájdete nielen pro-klientsky a flexibilný prístup, ale aj komplexnú starostlivosť o klientov – od založenia s.r.o. až po likvidáciu spoločnosti po ukončení podnikania.

Veríme, že bohatá ponuka našich služieb pod jednou strechou osloví aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Zistite Viac o tíme Wellbens
Zistite Viac o ponúkaných službách Wellbens

Chcete sa dozvedieť viac o službách Wellbens?
Pozrite si cenník a neváhajte nás kontaktovať:

Novinky z biznisu!

Vždy čerstvé novinky zo sveta biznisu priamo vo Vašej mailovej schránke. Vyberáme informácie, ktoré by mohli zaujímať práve Vás!

Uvedením svojho emailu a stlačením tlačidla "Prihlásiť sa" súhlasím so spracovaním osobných údajov na účely zasielania obchodných informácii a marketingu v zmysle Pravidiel ochrany osobných údajov.