Kontakt

 

Referencie

O kvalitných službách Wellbens svedčia najmä naši spokojní zákazníci. Pre spokojnosť klientov robíme vždy maximum.

Vo Wellbens sme radi, že naše služby využívajú aj tieto úspešné slovenské a zahraničné firmy:

Viva Musica

vivamusica.sk

Organizátori jedného z najznámejších hudobných festivalov v hlavnom meste Slovenska. Každý rok zabezpečujú účasť tých najlepších svetových interpretov.

Go Bigname

gobigname.com

Jedna z najznámejších a najúspešnejších brandingových agentúr v strednej Európe zabezpečujúca brandingové služby pre naväčších hráčov v zdravotníctve, telekomunikáciách a stavebníctve.

Právne Noviny

pravnenoviny.sk

PravneNoviny.sk pravidelne prinášajú odborné články a analýzy zo sveta práva. Ich hlavný cieľom je byť odborným, kvalitným a spoľahlivým zdrojom právnych a daňových informácií.

Hausnatura

hausnatura.com

Prvá mestská akvaponická farma na Slovensku, zaoberajúca sa nielen pestovaním zdravšej a ekologickejšej zeleniny, ale aj výskumom v tejto oblasti.

X BODY Bratislava

xbodybratislava.sk

Revolučné cvičenie pomocou moderných technológií, ktoré prináša reálne výsledky za zlomok času potrebného pri klasickom cvičení.

Chcete sa aj Vy pridať k spokojným klientom Wellbes? Neváhajte nás kontaktovať.

Novinky z biznisu!

Vždy čerstvé novinky zo sveta biznisu priamo vo Vašej mailovej schránke. Vyberáme informácie, ktoré by mohli zaujímať práve Vás!

Uvedením svojho emailu a stlačením tlačidla "Prihlásiť sa" súhlasím so spracovaním osobných údajov na účely zasielania obchodných informácii a marketingu v zmysle Pravidiel ochrany osobných údajov.