Wellbens.Digital

Digitalizácia účtovníctva a naších služieb je naším prvoradým cieľom

Nová platforma Wellbens Digital vznikla dopytom informácii v oblasti moderných technológii. Naši aktívni zákazníci sa zaujímali o technologické novinky a možnosti ich využitia vo vlastnom účtovníctve. My sme sa ale rozhodli, že sa tejto téme nielen budeme hlbšie venovať, a informovať o nej všetkých, ale aj budeme postupne zavádzať do našej práce a služieb všetky najnovšie technologické vymoženosti a novinky, ktoré budú zefektívňovať nielen našu prácu, ale aj klientov komfort, rýchlosť spolupráce a v konečnom dôsledku aj cenu.

Neustále dnes prebieha výskum a vývoj umelej inteligencie a nových digitálnych technológii. Svoje uplatnenie nachádzajú aj v účtovníctve. Ich hlavnou výhodou je nielen úspora času, ale aj financií. V neposlednom rade umožňujú bezpečnú formu bezkontaktného styku so zákazníkom, čo ako sa ukazuje v poslednej dobe, je nielen pohodlné, ale aj praktické.

Čo je nové vo svete digitalizácie účtovníctva

Niektoré účtovné programy už dnes ponúkajú automatické spracovanie dokladov. Využívajú na to umelú inteligenciu, ktorá je schopná prečítať niektoré časti faktúr a dokladov a preniesť ich do účtovného systému, prípadne aj rovno zaúčtovať.

Ani tento moderný systém sa zatiaľ nezaobíde úplne bez človeka, ale vývoj moderných technológii napreduje míľovými krokmi a my chceme byť nielen pritom, ale poskytnúť všetky nové poznatky a naše skúsenosti aj Vám.

Nielen nové témy

Prostredníctvom Wellbens.Digital Vám budeme prinášať zaujímavosti a novinky zo sveta digitalizácie účtovníctva a moderných technológií. Zároveň, keďže sme si ako jeden z hlavných cieľov určili zavádzanie nových technológii aj u nás, postupne budeme testovať a zavádzať moderné technológie aj do našej praxe, tak aby sme čo najviac vyhoveli potrebám našich zákazníkov. Ako moderná účtovná firma sa snažíme nielen poskytovať komfortný servis a poradenstvo, ale aj nestrácať krok s dobou tak, aby sme vedeli poskytovať predovšetkým skutočnú pridanú hodnotu pre klienta v podobe kvalitného poradenstva.

Chcete sa dozvedieť viac o digitalizácii účtovníctva a našich službách?
Neváhajte nás kontaktovať:

Váš správny kontakt vo Wellbens

eltd-team-image

Spoluzakladateľ / CEO Wellbens a moderný právnik, ktorý pozná aktuálne trendy v práve, daniach a podnikaní. Časť svojej kariéry strávil v medzinárodnej advokátskej kancelárii a rozvíjaním vlastného biznisu v oblasti práva, daní a účtovníctva, čo mu pomohlo získať potrebné skúseností a znalosti v oblasti poradenských služieb. Vďaka jeho osobitnému talentu a schopnostiam poskytuje našim klientom tie najlepšie rady na medzinárodnej úrovni s plnou podporou v ich podnikateľských aktivitách.

Lukas Steiniger
ceo / partner

Súvisiace články

Účtovníctvo