Kontakt

 

Korporátne služby

KORPORÁTNE SLUŽBY VO WELLBENS

Založenie firmy, asistencia pri otvorení firemného účtu v banke, víza a pracovné povolenia, zápis zmeny údajov do obchodného registra, virtuálny asistent, compliance a regulačné povinnosti, ako aj iné zákonné a administratívne povinnosti zvládnete jednoducho využitím Wellbens korporátnych služieb.

Vo Wellbens rozumieme, aké dôležité je mať firemné záležitosti v poriadku, a preto našim klientom zabezpečujeme nielen komplexný monitoring všetkých úloh, ktoré im vyplývajú z platnej legislatívy, ale aj dodávku riešenia, ktorým si klienti svoje povinnosti splnia. Vy sa tak môžete naplno venovať svojmu podnikaniu.

Čo sú korporátne služby a aké korporátne služby ponúkame?

Pod pojmom korporátne služby vo Wellbens rozumieme všetko súvisiace so zákonnou
a bežnou administratívou firmy, a to najmä:

  • Zakladanie obchodných spoločností
  • Zápis zmeny údajov do obchodného registra
  • Získavanie oprávnení na výkon podnikateľskej činnosti
  • Zastupovanie pred daňovým úradom
  • Asistencia pri získaní víz a pracovných povolení na Slovensku

  • Compliance servis a regulačné povinnosti
  • Monitoring a implementácia zákonných povinností
  • Zápis konečných užívateľov výhod do Obchodného registra Slovenskej republiky
  • Likvidácia spoločnosti
  • Virtuálny asistent

Korporátne služby vo Wellbens však zahŕňajú oveľa viac. Pre našich klientov sa vždy snažíme zabezpečiť maximálny komfort, a preto zabezpečíme aj služby, ktoré u konkurencie štandardne nenájdete. Potrebujete niečo vybaviť na úrade a nechce sa Vám čakať? Pokiaľ to je v rámci legislatívy SR možné radi Vám v takomto prípade pomôžeme s našou službou virtuálny asistent, a veci vybavíme za Vás. Neváhajte sa na nás obrátiť s Vašimi dopytmi.

Prečo práve Wellbens?

Wellbens založila skupina skúsených podnikateľov, ktorí chápu potreby modernej firmy. Sami využívajú služby Wellbens, čo umožňuje ich konštantné monitorovanie a zlepšovanie. Veríme, že aj Vás osloví Wellbens style – jednoducho, efektívne a moderne.

Chcete sa dozvedieť viac o korporátnych službách vo Wellbens?
Pozrite si cenník a neváhajte nás kontaktovať:

Partner zodpovedný za účtovné služby vo Wellbens

eltd-team-image

Skúsený advokát a partner STEINIGER | law firm a podnikateľ. Pôsobil v niekoľkých advokátskych kanceláriách a právnych odvetviach, v ktorých získal významné skúsenosti v obchodnom práve a podnikaní. Vďaka kooperácii so známymi realitnými kanceláriami sa stal jedným z najlepších právnikov pre oblasť nehnuteľností a zastupovania pred súdmi. Nemalé skúsenosti tiež nadobudol aj v oblasti konkurzu a reštrukturalizácie, kde pomáha veriteľom domôcť sa svojich práv. Osobitne sa zameriava aj na české a rakúske právo. Klientom Wellbens vieme vďaka partnerstvu so STEINIGER | law firm poskytnúť komplexné poradenské služby.

ONDREJ STEINIGER
ondrej.steiniger@wellbens.com

Súvisiace články

Korporátne služby
Novinky z biznisu!

Vždy čerstvé novinky zo sveta biznisu priamo vo Vašej mailovej schránke. Vyberáme informácie, ktoré by mohli zaujímať práve Vás!

Uvedením svojho emailu a stlačením tlačidla "Prihlásiť sa" súhlasím so spracovaním osobných údajov na účely zasielania obchodných informácii a marketingu v zmysle Pravidiel ochrany osobných údajov.