Korporátne služby

Klient u nás získa pohodlie jedného kontaktného miesta

Založenie firmy, asistencia pri otvorení firemného účtu v banke, víza a pracovné povolenia, zápis zmeny údajov do obchodného registra, virtuálny asistent, compliance a regulačné povinnosti, ako aj iné zákonné a administratívne povinnosti zvládnete jednoducho využitím Wellbens korporátnych služieb.

Vo Wellbens rozumieme, aké dôležité je mať firemné záležitosti v poriadku, a preto našim klientom zabezpečujeme nielen komplexný monitoring všetkých úloh, ktoré im vyplývajú z platnej legislatívy, ale aj dodávku riešenia, ktorým si klienti svoje povinnosti splnia. Vy sa tak môžete naplno venovať svojmu podnikaniu.

Čo sú korporátne služby a aké korporátne služby ponúkame?

Pod pojmom korporátne služby vo Wellbens rozumieme všetko súvisiace so zákonnou
a bežnou administratívou firmy, a to najmä:

  • Zakladanie obchodných spoločností
  • Zápis zmeny údajov do obchodného registra
  • Získavanie oprávnení na výkon podnikateľskej činnosti
  • Zastupovanie pred daňovým úradom
  • Asistencia pri získaní víz a pracovných povolení na Slovensku

  • Compliance servis a regulačné povinnosti
  • Monitoring a implementácia zákonných povinností
  • Zápis konečných užívateľov výhod do Obchodného registra Slovenskej republiky
  • Likvidácia spoločnosti
  • Virtuálny asistent

Korporátne služby vo Wellbens však zahŕňajú oveľa viac. Pre našich klientov sa vždy snažíme zabezpečiť maximálny komfort, a preto zabezpečíme aj služby, ktoré u konkurencie štandardne nenájdete. Potrebujete niečo vybaviť na úrade a nechce sa Vám čakať? Pokiaľ to je v rámci legislatívy SR možné radi Vám v takomto prípade pomôžeme s našou službou virtuálny asistent, a veci vybavíme za Vás. Neváhajte sa na nás obrátiť s Vašimi dopytmi.

Prečo práve Wellbens?

Wellbens založila skupina skúsených poradcov, ktorí chápu potreby modernej firmy a podnikateľov. Hlavnou snahou je prinášať kvalitné služby, precízne poradenstvo a skutočnú pridanú hodnotu za súčasného využívania najmodernejších technológií. Veríme, že aj Vás osloví Wellbens style – proklientsky, efektívne, precízne a moderne.

Chcete sa dozvedieť viac o korporátnych službách vo Wellbens?
Pozrite si cenník a neváhajte nás kontaktovať:

Váš správny kontakt vo Wellbens

eltd-team-image

CEO Wellbens a moderný právnik, ktorý pozná aktuálne trendy v práve, daniach a podnikaní. Časť svojej kariéry strávil v medzinárodnej advokátskej kancelárii a rozvíjaním vlastného biznisu v oblasti práva, daní a účtovníctva, čo mu pomohlo získať potrebné skúseností a znalosti v oblasti poradenských služieb. Vďaka jeho osobitnému talentu a schopnostiam poskytuje našim klientom tie najlepšie rady na medzinárodnej úrovni s plnou podporou v ich podnikateľských aktivitách.

Lukas Steiniger
CEO / partner