Korporátne služby pre podnikateľov, ktorí sa naplno venujú biznisu

Korporátne služby pre podnikateľov, ktorí sa naplno venujú biznisu

Korporátne služby

Venovať sa administratíve a compliance povinnostiam firmy naplno prináša do života podnikateľov mnohé nevýhody. Ale ako inak zabezpečiť napredovanie Vašej firmy a zároveň plnenie si svojich zákonných povinností? Na to sú tu korporátne služby Wellbens.

Vo Wellbens vieme aké náročné je sledovanie novej legislatívy a regulácií. Či už sa jedná o jednoduché registračné, oznamovacie alebo iné, komplikovanejšie mechanizmy ako GDPR a transferové oceňovanie, vo Wellbens máte o všetko postarané. Vy tak môžete kľudne spávať.

Spoločnosť Wellbens ponúka široký okruh korporátnych služieb, a Vy sa tak môžete venovať tomu najdôležitejšiemu – Vášmu podnikaniu.

Nepretržite sledujeme dianie vo svete zákonov a všetky poznatky aplikujeme tak, aby sme zabezpečili optimálnu ochranu našich klientov.

Vážnou témou pri transakciách medzi spriaznenými firmami sa v posledných rokoch stáva transferové oceňovanie. Finančná správa sa začala aktívne zaujímať o transakcie nielen medzi zahraničnými, ale aj medzi tuzemskými závislými osobami. Podstatou je správne nastavenie transferovej ceny, ktorá má byť nastavená na úrovni cien používaných medzi nezávislými osobami v porovnateľných obchodných vzťahoch. Ak teda obchodujete so spriaznenými fyzickými, alebo právnickými osobami máte podľa Zákona o dani z príjmov povinnosť viesť dokumentáciu pre transakcie s takýmito závislými tuzemskými osobami. Vo Wellbens Vám radi pomôžeme s prípravou kompletnej dokumentácie pre transferové oceňovanie.

Medzi často diskutované povinnosti spoločností taktiež zaraďujeme tie, ktoré vyplývajú z nariadenia o ochrane osobných údajov, tiež známeho pod skratkou GDPR. Mnoho podnikateľov aj napriek mediálne exponovanej téme stále neviete, aká je ich úloha pri aplikácii tohto nariadenia. Prenechajte to na nás, a my Vám procesy nastavíme tak, aby ste sa nemuseli obávať prípadných sporov.

Vo Wellbens Vám radi pomôžeme zorientovať sa v aktuálnych povinnostiach a priblížime Vám služby, ktoré by Vaša spoločnosť mohla využiť. Taktiež Vám na základe nášho monitoringu zákonov objasníme, akým oblastiam by ste sa mali venovať pri plnení si Vašich zákonných povinností.

 

Zaujala Vás naša ponuka korporátnych služieb? Neváhajte nás kontaktovať.