Predaj firmy vie byť komplikovaná záležitosť

Predaj firmy vie byť komplikovaná záležitosť

Predaj firmy

Vo Wellbens Vám radi pomôžeme s predajom Vašej firmy. Príprava potrebných dokumentov, ohodnotenie spoločnosti a taktiež marketing – to všetko vieme vybaviť za Vás. Ako predať firmu sa nedá naučiť zo dňa na deň, a preto je dobré využiť odborné služby Wellbens.

Wellbens ponúka svojim klientom komplexné služby, ktoré majú jediný cieľ – uľahčiť predaj firmy a  vytvoriť priestor na to, aby ste sa mohli venovať tomu, čo Vás naozaj zaujíma – svojmu podnikaniu, respektíve osobnému životu.

Predaj a kúpa zabehnutých firiem sa stáva z roka na rok populárnejšie. Obozretní podnikatelia však dbajú na detaily, ktoré kúpu alebo predaj firmy značne ovplyvnia. Rovnako ako pri kúpe tak aj pri predaji je možné zoptimalizovať procesy. Zverte preto predaj firmy do rúk skúsených odborníkov z Wellbens.

Čo vám pri predaji spoločnosti vieme zabezpečiť?

Jedným z hlavných a zásadných benefitov predaja spoločnosti pomocou Wellbens je samozrejme záruka toho, že predaj prebehne v súlade s platnými predpismi. Wellbens pravidelne monitoruje zákony a upozorní klientov na ich zákonné povinnosti spojené s predajom firmy.

Predávanú spoločnosť Vám vo Wellbens vieme aj ohodnotiť, aby ste mali reálnu predstavu o jej trhovej hodnote.

Ako sa o Vašej predávanej spoločnosti dozvie verejnosť? Marketing predaja spoločnosti je chúlostivá záležitosť. Vo Wellbens však zabezpečíme to, aby sa o predaji Vašej spoločnosti dozvedelo čo najväčšie množstvo potencionálnych kupcov a to čo možno najdiskrétnejším spôsobom.

Či predávate slovenskú alebo českú firmu, či je to aktívna firma aj s prevádzkami a zamestnancami alebo bez nich, radi Vám pomôžeme zabezpečiť predaj. Poradíme Vám, či je Vaša firma výhodná na predaj, akú sumu by ste za Vašu firmu mohli očakávať, ako aj to, či existujú nejaké kroky, ktoré by hodnotu Vašej firmy mohli zvýšiť.

Ak Vás naša ponuka služieb spojených s predajom spoločnosti zaujala, neváhajte nás kontaktovať.