Využite virtuálne sídlo a presuňte vašu firmu do Bratislavy

Využite virtuálne sídlo a presuňte vašu firmu do Bratislavy

Virtuálne sídlo

Potrebujete sídlo pre Vašu spoločnosť, ale kancelársky priestor reálne nevyužijete? Ekonomicky výhodnou voľbou pre Vás môže buť zriadenie virtuálneho sídla. Ak chcete mať zabezpečené preposielanie korešpondencie, scan prijatej pošty, možnosť využitia zasadacej miestnosti a mnoho ďalších služieb, obráťte sa na nás, a vyberte si balík služieb vhodný práve pre Vás.

Tak, ako sme v našom predchádzajúcom príspevku uviedli, vo Wellbens Vám radi pomôžeme so založením firmy. Virtuálne sídlo je v súčasnosti pre mnohých podnikateľov tá najlepšia voľba. Wellbens Vám ponúka službu Virtuálneho sídla, spojenú s bezkonkurenčnou starostlivosťou o svojich klientov.

Aké sú výhody virtuálneho sídla Wellbens?

Služba virtuálne sídlo je vhodná pre všetkých podnikateľov a rozhodnúť sa preň môžete z viacerých dôvodov. Jedným z hlavných dôvodov je fakt, že niektoré firmy by aj v prípade reálneho zakúpenia alebo prenájmu kancelárií tieto priestory nevyužili a tým by vytvárali zbytočné náklady pre spoločnosť. Virtuálne sídlo je taktiež vhodné pre firmy, ktoré na poskytovanie svojich služieb nepotrebujú kancelárie, pretože ponúkajú svoje služby cez internet alebo priamo u klientov.

Virtuálne sídlo je adresa, ktorá je sídlom Vašej spoločnosti zapísaným v Obchodnom registri SR, pričom fyzicky na nej nesídlite. Nemusíte sa teda starať o náklady spojené s kanceláriou, ako sú nájomné a energie. Jednoducho platíte predvolený balík služieb a o ostatné sa stará Wellbens. U nás ponúkame možnosť zriadiť si Virtuálne sídlo v Bratislave, na prémiových adresách Wellbens.

Seriózna adresa v hlavnom meste Slovenska pôsobí pozitívne nielen na mienku klientov, ale aj na Váš rozpočet. Cena virtuálneho sídla je totiž neporovnateľná s cenami prenájmov podobných nehnuteľností.

Čo Vám vieme ponúknuť?

Okrem samotného poskytnutia virtuálneho sídla na zápis do Obchodného registra SR ponúkame rôzne balíky služieb podľa Vašich potrieb.

  • Meno Vašej spoločnosti na schránke,
  • Scan zásielky,
  • Preposielania korešpondencie,
  • Zasadacia miestnosť pre Váš biznis,
  • Virtuálna asistentka.

Vyberte si z našej ponuky balíčkov za výhodné ceny.

Ak je virtuálne sídlo to, čo Vaša spoločnosť potrebuje, neváhajte a kontaktujte nás. Ak Vám na Vašom podnikaní záleží, pozrite sa aj na ostatné Wellbens služby, ktoré môžu zlepšiť a zefektívniť Váš biznis.