Kariéra

O Wellbens

Sme slovenská firma a našich ľudí si naozaj vážime. Robíme predsa s tými najlepšími. U nás na rozdiel od medzinárodných korporátov nebudete len číslo.

Nie sme bežný zamestnávateľ. Dbáme na príjemné prostredie, vzťahy, motivácie a ambície našich ľudí, ako aj na skĺbenie pracovného a rodinného života.

Každého člena nášho tímu považujeme za jedinečného a preto každému vytvárame vhodné podmienky a motiváciu. Osobitne kladieme dôraz na nasledovné zásady:

  • rozvoj osobitných vlastností a schopností
  • sloboda v organizovaní času
  • pocit zodpovednosti pri práci
  • vyváženosť v pracovnom aj osobnom živote (work-life balance)

Ísť do práce nemusí byť len povinnosťou a dennou rutinou. Pre nás je cieľom, aby ľudia v našom tíme chodili do práce radi, motivovaní a s energiou, ktorú dokážu premeniť na výsledok.

Pre každého človeka predstavuje pracovný čas dosť dlhú časť dňa a je dôležité, aby ju strávil s vlastným komfortom a pocitom naplnenia svojich predstáv. Tomu musí zodpovedať pracovné prostredie a možnosti realizácie sa. Počúvame potreby každého člena tímu, sledujeme najnovšie trendy a robíme život v našej práci lepším pre každého, vrátane nášho klienta.

Koho hľadáme?

Mladé talenty. Veríme, že dokážeme v ľuďoch odhaliť talent, podporiť ho správnou motiváciou a poskytnúť všetky prostriedky pre trpezlivý rast. Preto venujeme dostatočnú pozornosť výchove a rozvoju osobnosti, talentu a nadšeniu. Máte správny drive a chcete získať pracovné skúsenosti v modernej slovenskej firme? Možno hľadáme práve Vás.

Účtovníkov. Kvalitný účtovník je základom pre každú úspešnú firmu. Vždy hľadáme motivovaných ľudí, ktorí sú zapálení pre svoju prácu a vedia pracovať s klientom. Účtujete v programoch Pohoda, Kros Omega, alebo vo všetkých súčasne? Viete komunikovať po anglicky a nebojíte sa pracovať s modernými technológiami? Možno hľadáme práve Vás.

Daňových, ekonomických a podnikateľských poradcov. Poskytovať plnohodnotné poradenské služby na najvyššej úrovni znamená riešiť prípady z viacerých uhlov a s nadhľadom. Preto každý prípad a transakciu analyzujeme aj z pohľadu daní, rizík podnikania či iných finančných dopadov. Preto vždy hľadáme a spolupracujeme s daňovými poradcami, účtovníkmi, či audítormi, ktorí disponujú potrebnými skúsenosťami.

Špecializovaných odborníkov. Máme radi precíznosť. A tá si vyžaduje znalosť detailov. Preto hľadáme vždy skutočných odborníkov v každej oblasti. Znalci, notári, alebo aj špecialisti na marketing, jazyky či komunikáciu. Možno hľadáme práve Vás.

Práca vo Wellbens

Ísť do práce nemusí byť len povinnosťou a dennou rutinou. Pre nás je cieľom, aby ľudia v našom tíme chodili do práce radi, motivovaní a s energiou, ktorú dokážu premeniť na reálny výsledok.

Pre každého človeka predstavuje pracovný čas dosť dlhú časť dňa a je dôležité, aby ju strávil s vlastným komfortom a pocitom naplnenia svojich predstáv. Tomu musí zodpovedať pracovné prostredie a možnosti realizácie sa. Počúvame potreby každého člena tímu, sledujeme najnovšie trendy a robíme život v našej práci lepším pre každého, vrátane nášho klienta.

Ak Vás naša kancelária oslovila a chceli by ste sa stať súčasťou nášho tímu, prípadne s nami spolupracovať, dvere sú u nás vždy otvorené a stačí sa nám len ozvať na info@wellbens.com

Odoslať e-mail

Novinky z biznisu!

Vždy čerstvé novinky zo sveta biznisu priamo vo Vašej mailovej schránke. Vyberáme informácie, ktoré by mohli zaujímať práve Vás!

Uvedením svojho emailu a stlačením tlačidla "Prihlásiť sa" súhlasím so spracovaním osobných údajov na účely zasielania obchodných informácii a marketingu v zmysle Pravidiel ochrany osobných údajov.