Kontakt

 

Predaj Firmy

PREDAJ FIRMY VO WELLBENS

Premýšľate nad predajom firmy ale neviete ako na to? Predaj zabehnutej firmy je individuálna záležitosť, na ktorú sa treba dobre pripraviť.

Jedná sa však o zložitý proces, s ktorým Vám odborníci vo Wellbens vedia pomôcť.

Zohnať klienta, ako aj samotná dokumentácia k predaju si vyžaduje profesionálny prístup.

Postup

Pozrite sa, ako prebieha predaj firmy za našej pomoci.

  • Na začiatok je vhodné vyjasniť si, čo tvorí aktíva a pasíva predávanej firmy/alebo jej predávanej časti. Či už predávate firmu s registráciou DPH, neplatcu DPH, menšiu firmu s históriou alebo veľkú aktívnu firmu s mnohými prevádzkami, vo Wellbens sme tu pre Vás.
  • Taktiež je vhodné, aby ste mali stanovené približné cenové očakávania, ako aj to, či chcete predať celý obchodný podiel, alebo len jeho časť. Zvyšok už môžete prenechať na skúsený tím Wellbens, ktorý Vám pomôže so zvyškom transakcie predaja firmy.
  • Po úvodnej analýze Vám priblížime, akú má Vaša firma hodnotu a zreálnime cenové očakávania.
  • Ako sa o Vašej firme dozvedia kupujúci? Wellbens Vám pomôže so zabezpečením marketingu predaja firmy, pričom budete zaradený do najsledovanejšej databázy firiem na predaj.

  • Ďalším benefitom je, že optimálne nastavíme formu transakcie tak, aby vyhovovala najmä Vám. Celú komunikáciu a dohodnutie obchodu s kupujúcim zabezpečíme tak, aby sme pre Vás vykrokovali tie najvýhodnejšie podmienky.
  • Ešte pred uzavretím samotného obchodu Vám partnerská advokátska kancelária zabezpečí prípravu všetkých právnych dokumentov. V prípade záujmu Vás budeme zastupovať aj pred inštitúciami a úradmi.
  • Pôsobíme nielen na Slovensku, ale aj v susednej Českej republike, čím sa značne rozširujú Vaše možnosti predaja. Či už predávate slovenskú alebo českú firmu, radi Vám pomôžeme so zabezpečením príslušnej dokumentácie a dotiahnutím celej transakcie do úspešného konca.

Je Vaša firma vhodná?

O aké firmy je záujem

Prax ukázala, že najjednoduchšie je predávať zabehnuté firmy, ktoré sa venujú gastronómii, respektíve hotelierstvu. Predaj hotela, či reštaurácie je predsa len jednoduchší, ako napríklad predaj komplikovaného technologického startupu. Vo Wellbens Vám však radi pomôžeme aj s komplikovanejšími transakciami.

Predaj zabehnutej firmy s históriu je pre náš tím vždy novou výzvou. V prípade ak sa nad predajom zamýšľate je určite vhodné kontaktovať odborníkov. Firmu predsa nepredávate každý deň.

Prečo práve Wellbens?

Wellbens založila skupina skúsených podnikateľov, ktorí chápu potreby moderných podnikateľov. Sami využívajú služby Wellbens, čo umožňuje ich konštantné monitorovanie a zlepšovanie. Veríme, že aj Vás osloví Wellbens style – jednoducho, efektívne a moderne.

Chcete sa dozvedieť viac o predaji firmy s Wellbens?
Neváhajte nás kontaktovať:

Súvisiace články

Predaj Firmy
Novinky z biznisu!

Vždy čerstvé novinky zo sveta biznisu priamo vo Vašej mailovej schránke. Vyberáme informácie, ktoré by mohli zaujímať práve Vás!

Uvedením svojho emailu a stlačením tlačidla "Prihlásiť sa" súhlasím so spracovaním osobných údajov na účely zasielania obchodných informácii a marketingu v zmysle Pravidiel ochrany osobných údajov.